logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 07-19-2018
Saat: 05:56

Site Map Contacts anasayfa

Üye Panelİ

Anket

  • Sizce hangi dosya paylaşım sitesi daha kullanışlı veya hangisini tercih ediyorsunuz?

   View Results

   Loading ... Loading ...
 • SON YORUMLAR

  • can: hala netice alamadım
  • Samet: İnşallah Win 8.1 De çalışır. Gerçi 25 Gün Sonra Win 10 Gelecek Ama 😀
  • Muammer: Iphona nasil yukleyebilirim arkadaslar yardimizi bekliyom igo pirimo
  • durul: çok güzel oyun
  • harun: saol dostum

  TAKVİM

  Temmuz 2018
  P S Ç P C C P
  « Mar    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
  Yer: Anasayfa » Programlar » Sophos Endpoint Security 2010 | Full | İndir Download |
  yazarYazar: admin | tarihTarih: 26 Eylül 2011 / 13:20 | etiketEtiketler: ,

   

  Sophos Endpoint Security and Control anti-virüs ve casus yazılım koruması, istemci güvenlik duvarı, çıkarılabilir kayıt birimlerinin, yetkisiz yazılımların ve NAC’nin yönetimi için sunduğu hepsi bir arada çözüm ile, size en iyi önleyici koruma, uç nokta değerlendirme ve denetleme olanağını sağlar. Tek lisans ile Windows, Mac, Linux ve diğer Windows dışı platformlarda tüm kullanıcı ve bilgisayarları koruyabilirsiniz.

  Hızlı ve etkin koruma

  Üzerinde birçok özelliğin birleştirildiği tek istemci kötü amaçlı yazılımları, reklam yazılımlarını, kuşkulu dosya ve davranışları, çıkarılabilir kayıt birimlerini ve IM, VOIP, P2P ve oyunlar gibi yetkisiz yazılımları engeller. Hızlı tarama motoru ve dahili sızma önleme teknolojileri kötü amaçlı yazılımlara yönelik bir imza güncellemesi gerektirmeksizin yeni ve sıfırıncı gün tehditlerini saptar. Ağa bağlanan tüm bilgisayarların güvenlik standartlarınızı karşılamasını sağlayan, entegre ağ erişim denetimi işlevselliği, önleyici bir koruma getirmektedir.

  Yalın ve otomatik yönetim

  Koruma uygulamasını otomatikleştiren, politika yönetimi ve raporlamayı yalınlaştıran yönetim konsolumuz, böylelikle yönetim yükünü azaltmaktadır. Gösterge paneli Windows, Mac ve Linux platformlarındaki korunma durumunun anlık görüntüsünü sunarken, kötü amaçlı yazılımların merkezi noktadan temizlenmesine olanak sağlar ve uyumsuz bilgisayarların ayarlarını düzeltir.

  Güvenilir destek

  Her Sophos müşterisi kadroda yer alan destek uzmanlarından 7×24 sınırsız teknik destek alır. Global SophosLabs™ ağındaki araştırmacılar işletmeleri kötü amaçlı yazılımlar, dolandırıcılık mesajları ya da mesaj bombardımanları vbg. bilinen ya da yeni çıkan tehditlerden korumak için, öncü saptama teknolojileri kullanırlar. Deneyimli Sophos danışmanlarının sunduğu Profesyonel Servis paketleri, müşterilerin yaptıkları yatırımdan en büyük geri dönüşü elde etmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır.

  Çok hızlı ve sistemleri yavaşlatmayan koruma

  Özel anti-virüs istemcimiz ile yapılan bir tarama virüsleri, casusluk ve reklam yazılımlarını, kuşkulu davranış ve dosyaları, çıkarılabilir kayıt cihazlarını ve yetkisiz uygulamaları saptar.

  • Sophos güncellemelerinin boyları küçüktür ve her beş dakikada bir gibi sık aralıklarla yayınlanırlar – bu özellik ağ kaynakları etkilenmeksizin hızlı korunma isteyen kuruluşlar için bir avantajdır.
  • Decision Caching™ (Karar Saklama) teknolojisi, araya girip yalnızca son erişimden bu yana değişen dosyaları taramak suretiyle, erişim üzerine tarama performansını iyileştirir.
  • SophosLabs imzaları VOIP ve IM gibi, ağ ve kullanıcı üretkenliğini olumsuz etkileyebilen uygulamaları denetler.

  Etkin sıfırıncı gün koruması

  SophosLabs’ın öncülüğünü yaptığı Sophos HIPS (Host Intrusion Prevention System) teknolojisi, yeni ve hedefli tehditlere karşı otomatik koruyan bir saptama hizmeti sağlar ve bilinmeyen tehditlerin % 85’inden fazlasını saptayabilir.

  Dahili sızma önleme teknolojisi kötü amaçlı yazılımları, zararlı ve kuşkulu davranış ve dosyaları saptar ve karmaşık kurulum ve ayarlama olmaksızın proaktif koruma sunar. Tarama, herhangi ek bir uygulama öğesi gereksinimi olmaksızın, Sophos’un anti-virüs motoru kullanılarak yapılır.

  Bu yenilikçi teknoloji kodun davranışını iki aşamada, benzersiz biçimde analiz etmektedir:

  • İşletim öncesinde – kodun davranışı çalışmasından önce analiz edilir ve kuşkulu ya da zararlı olduğu kabul edilirse, çalışması önlenir.
  • İşletim zamanında – işletimden önce saptanamayan tehditlere müdahale edilir.

  Önleyici koruma enfeksiyon riskini azaltır

  Eski tarihli anti-virüs koruması ya da devre dışı bırakılmış bir güvenlik duvarı gibi potansiyel güvenlik açıkları olan, yönetilen ya da yönetilmeyen bilgisayarları saptamak  suretiyle, enfeksiyon riskini azaltabilirsiniz. Uyumsuz bilgisayarları engellemeyi ya da erişime izin vermeden önce güvenliğin, istenen bir standardı karşılayana dek geliştirilmesini sağlamayı seçebilirsiniz.

  • Varsayılan politikalar yönetilen ve yönetilmeyen bilgisayarlarda anti-virüs ve istemci güvenlik duvarı korumasının etkin ve güncel olup olmadığını denetlerler.
  • Sophos NAC aracı servisi Microsoft işletim sistemi servis paketlerinin kurulu ve Microsoft/Windows Güncellemelerinin devrede olup olmadığını denetler.
  • Zorlama seçenekleri yetkisiz herhangi bir bilgisayara ağınıza erişim yetkisinin verilmemesini sağlarlar.

  Çok kolay yönetilebilen uygulama

  Uygulamayı, güncellemeyi, raporlamayı ve güvenlik politikası zorlamayı merkezileştiren Sophos Enterprise Console, Windows, Mac ve Linux korumasının yönetimini kolaylaştırmaktadır. Anti-virüsü, istemci güvenlik duvarı korumasını ve uç nokta değerlendirmesi ile denetimini yöneterek, tüm ağınızın güvenlik durumu için benzersiz bir görüş alanı sağlamaktadır.

  • Konsol yeni bilgisayarlar ağınıza girerken seçilen güvenlik politikanızın otomatik olarak dayatılmasını sağlamak üzere, Active Directory ile senkronize olur.
  • Tüm ağ üzerindeki ani saldırı risk düzeyleri güvenlik gösterge panelinde görüntülenir ve seçilmiş güvenlik eşikleriniz tehdit altındayken otomatik e-posta uyarıları gönderilir.
  • Koruma her beş dakikada bire varan bir sıklıkla güncellenir ve indirme düzeyini siz denetlediğiniz için, bant genişliğini koruyabilirsiniz.
  • Konsoldaki tek ve basit bir işlemle uç nokta bilgisayarları tamamen dezenfekte edilebilir.
  • Konsoldaki ActivePolicies özelliği bir politikayı bir kez yaratıp onu çoklu gruplar üzerinde, Windows, Mac ve Linux bilgisayarlarında uygulamanıza olanak sağlar.
  • Politikalar güncelleme planlarını, anti-virüs ve HIPS’i, istemci güvenlik duvarını, uygulama denetimini ve NAC’yi içerir.
  • Güvenlik gösterge paneli ani saldırı riski raporunu size bir bakışta gösterirken, entegre grafiksel raporlama tehdit uyarıları ve enfeksiyonlara ilişkin anında ve programlı raporlar sunar.
  İşleminiz Yapılıyor, Lütfen Bekleyin....
  Oppss! Hiç yorum yapılmamış!
  İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

  YORUM YAP

  İsim:
  Email:
  Site:
  Yorum: