logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 07-23-2018
Saat: 11:48

Site Map Contacts anasayfa

Üye Panelİ

Anket

  • Sizce hangi dosya paylaşım sitesi daha kullanışlı veya hangisini tercih ediyorsunuz?

   View Results

   Loading ... Loading ...
 • SON YORUMLAR

  • can: hala netice alamadım
  • Samet: İnşallah Win 8.1 De çalışır. Gerçi 25 Gün Sonra Win 10 Gelecek Ama 😀
  • Muammer: Iphona nasil yukleyebilirim arkadaslar yardimizi bekliyom igo pirimo
  • durul: çok güzel oyun
  • harun: saol dostum

  TAKVİM

  Temmuz 2018
  P S Ç P C C P
  « Mar    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
  Yer: Anasayfa » Android Uygulamaları » Smart Tools | Apk | Android | Full | İndir Download | Son Sürüm |
  yazarYazar: admin | tarihTarih: 21 Mayıs 2012 / 10:39 | etiketEtiketler:

  Smart Tools 1.4.4 Apk

  Measure length, angle, distance, height, direction and sound with your phone.

  Smart Tools is a complete package of 5 app sets. It includes 5 Pro sets for a total of 15 tools. In a word, All-in-One.

  Set 1: Length, Angle, Slope, Level – Smart Ruler Pro

  Set 2: Distance, Height, Width, Area – Smart Measure Pro

  Set 3: Compass, Metal detector, GPS – Smart Compass Pro

  Set 4: Sound level meter, Vibrometer – Sound Meter Pro

  Set 5: Flashlight – Smart Light Pro

   

    

  Smart Tools içerisinde 15 değişik uygulamanın bulunduğu beş değişik araç kutusunun değişik versiyonlarından oluşuyor. Her uygulamayı ayrı ayrı satın alma imkanı bulunuyor. Smart Tools’un kategorileri şu şekilde düzenlenmiş:

  1. Smart Ruler Pro: Uzunluk, açı, eğim
  2. Smart Measure Pro: Yükseklik, genişlik, yüzey
  3. Smart Compass Pro:Yön, metal dedektörü, GPS
  4. Smart Meter Pro: Ses ölçer ve vibrometre
  5. Smart Light Pro:Meşale, el feneri

  Her kategorinin kendine özel araçları var. Test süresince sizlere uygulamanın kullanılabilirliği hakkında genel bir bilgi vermeye çalışacak ve kategoriler içerisinde yer alan araçların detayına girmeyeceğiz.

  1.Kategori : Smart Ruler Pro – Obje ve Açı Ölçümü

  Ruler fonksiyonunu kullanabilmek için akıllı telefonunuzu ölçmek istediğiniz objenin yanında tutuyorsunuz. Diğer etkili bir yöntem ise söz konusu telefonun ekranını dikkatli bir şekilde ölçülmesi istenen objeye yaklaştırmak olabiliyor. Bu aşamadan sonrasında ise parmaklarınız devreye giriyor ve ölçülmesi istenen mesafeyi belirterek milimetrik olarak ölçümü tamamlıyorsunuz.
  Açı ölçer fonksiyonu da benzer bir mantıkla işliyor. Bu fonksiyonda ilaveten sarkaç özelliği önemli rol oynamakta. Açı ölçümünde parmaklarınızdan birini pergel mantığıyla sabit tutmanızın gerekli olduğunu hatırlatırız.
  Son olarak uygulamada dijital hava seviyesi özelliğinin de mevcut olduğunu belirtelim

  2.Kategori : Smart Measure Pro – Mesafe Ölçümü

  Uygulamanın bu kategorisi objelere olan mesafeyi yatay ve dikey olarak trigonometri prensipleri ile ölçmeye yarıyor. Bu kategoride de yine akıllı telefonunuzun kamerasını kulanıyorsunuz. Sağlıklı ölçüm sonuçlarına ulaşabilmek için mutlaka uygulamanın talimatlarını okumanız gerekiyor. Sonuçların her nekadar yüzde yüz doğru olmasa da gerçeğe etkileyici şekilde yakın çıktığını gözlemledik. Bu arada mesafe ölçümünün yanıda bu kategori genişlik ve yüzey ölçümü de yapabiliyor. Ama sonuçların çok sağlıklı olduğundan bahsetmek zor.

  3.Kategori : Smart Compass Pro – Pusula

  Pusula kategorisi büyük ölçüde kendisini herhangi bir zorluğa maruz kalmadan size anlatıyor. Testlerde igimizi çeken esas nokta ise metal dedektörü fonksiyonu oldu. Bu özelliğe özel bir şüphecilik ile yaklaştık ve üzerindeki testlerimizi yoğunlaştırdık. Sonuçta ise manyetik dalga sensörünün doğru çalıştığına şahit olduk.

  4.Kategori : Sound Meter Pro – Ses ve Titreşim Ölçümü

  Eğer komşularınızın gürültüsünden şikayetçi iseniz onlara bunun bilimsel kanıtıyla şikayete gitmek istiyorsanız uygulamanın bu kategorisi tam size göre. Bu kategori gerçek hayat uygulamasında başarısı ile bizlerden iyi bir not almayı başardı.

  Ayrıca bu uygulama ile titreşimleri ölçme olanağı da mevcut. Biraz fantastik olsa da yer hareketlerinin titreşimini ölçerek bir deprem uzmanı edasında ahkam kesebilirsiniz. Uygulamada birden sekize kadar ölçüm seviyesi bulunuyor. Birinci seviye sadece hayvanların algılayabileceği ufak titreşimleri gösterirken sekizinci aşama dünyayı yerle bir edebilecek bir sarsıntı olması halinde gözlemlenebiliyor. Bizler çok ulaşmamıza rağmen sekizinci seviyeyi göremedik. Aslında bu hepimizin iyi bir haber.

  Part 5: Smart Light Pro – El feneri

  Bu kategori cihazınızın LED flaşına ek olarak ekran üzerinden çalışan meşela havasında bir el feneri özelliğini barındırıyor. Eğer telefonunuzda bu tip bir el feneri yok ise, uygulamanın beşinci kategorisi işinizi görebilir. Fakat bizim görüşümüz piyasada bu işi görebilecek çok sayıda uygulamanın bulunduğu yönünde. Tiny Flashlight Uygulaması bizim beğendiklerimizin başında geliyor.

  Sonuç:

  Smart Tools uygulaması kapsamlı bir ölçüm kiti halinde ilginize sunuluyor. Ölçümler tabi ki hiçbir zaman gerçek araçlarla yapılabileceği kadar kesin ve doğru olamazlar, fakat onları akıllı cihazınızla ile yapmanın tadı da bir başka. Ayrıca ihtiyaç duyulduu zaman bir pergel ya da pusulaya ulaşma şansımız gerçek hayatta çok da fazla olamayabiliyor.

  http://turbobit.net/9yz1wc3mhxoj.html

  http://letitbit.net/download/68594.677c051e02812921d19ffc443743/SmrtTls144.zip.html

  İşleminiz Yapılıyor, Lütfen Bekleyin....
  Oppss! Hiç yorum yapılmamış!
  İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

  YORUM YAP

  İsim:
  Email:
  Site:
  Yorum: